Webe Özel Taahhütsüz

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.


Tarife Bilgilendirme ve Kampanya Formu’ndaki tüm tarifeler yalın internet olup taahhütsüzdür.


Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan bağlantı hızına kadar, altyapının destekleyeceği en yüksek hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.


ADSL modem talebinde bulunan Abonelerimiz için, ADSL modem aylık 20 TL VDSL modem 30 TL olarak Abone’nin faturasına eklenir.


Abonenin sözleşmeyi feshetmesi durumda Adsl ve VDSL modem kalan tüm tutarları ve evde kurulum hizmeti kalan tüm tutarları abonenin son faturasına eklenecektir.


Abonenin altyapısı fiber ise fiber modem kullanılma zorunluluğu olup, fiber modem Aboneye Türk Telekom tarafından teslim edilecektir. Abone’nin faturasına ek, aylık 20 TL modem kullanım ücreti yansıtılır. Abonelik iptalinde, modemin 15 gün içerisinde Alfa İletişim Hizmetleri Paz. Tic. A.Ş. - Kavacık Mah. Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sok. No:15 Beykoz / İSTANBUL adresine Yurtiçi kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Modemin 15 gün içerisinde iade edilmemesi ya da modemde hasar olması durumunda, 720 TL olan modem ücreti Abone’nin son faturasına eklenecektir.


280 TL olan evde kurulum bedeli taahhütsüz kampanyaya katılan Abonelere 70 TL, 4 taksit faturaya ek olarak sunulmaktadır.

Abone’ye ait bağlantı adresindeki her türlü bina içi kablolama Abone’ye aittir. ORIS tarafından aktif bilgisi iletilen hizmetin Abone’nin yükümlülüklerini yerine getirememesi nedeniyle, abone tarafından kurulumun gerçekleştirilmemesi, ORIS tarafından faturalandırmaya engel değildir.


İnternet taşıma işlemi eski internet hizmeti servis sağlayıcının taşıma başvurusunu onaylanmasıyla tamamlanacaktır.


Abone, fatura tarihini takip eden 28 gün içerisinde ödeme yapmaması durumda, hizmeti 1 hafta süre ile kapatılır ve Abone’nin faturasına kapama - açma bedeli olarak yansıtılır. Hizmet kapama - açma ücreti 40 TL olarak Abone’nin faturasına ilave edilir.


Nakil talep edilmesi durumunda 120 TL ücret faturaya ilave edilir.


Dondurma talep edilmesi durumunda ücreti 3 ay için 100 TL ve 6 ay için 200 TL faturaya ilave edilir

Aboneler, kampanya kapmasındaki hizmetler ile ilgili talep/şikâyet bildirimlerini 0850 470 07 24 ORIS Destek Hattı’na telefon ile veya abonedestek@oristelekom.com e-posta adresine göndererek ulaştırabilir.


ORIS, tarife ve kampanyalardaki değişiklik hakkını saklı tutar.


Aboneler, ORIS Kampanyası Tarife Bilgilendirme ve Kampanya Formu’nu imzalayarak kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

Webe Özel Taahhütsüz

Hız
Kota
Alt Yapı
Tarife Fiyatı
16 Mbps'e Kadar Taahhütsüz
Sınırsız
DSL / FİBER
259,90 ₺
24 Mbps'e Kadar Taahhütsüz
Sınırsız
DSL / FİBER
269,90 ₺
35 Mbps'e Kadar Taahhütsüz
Sınırsız
DSL / FİBER
279,90 ₺
50 Mbps'e Kadar Taahhütsüz
Sınırsız
FİBER
289,90 ₺
100 Mbps'e Kadar Taahhütsüz
Sınırsız
FİBER
299,90 ₺
BİZE ULAŞIN
0850 800 80 00
Sizi Arayalım

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

GÖNDER