Webe Özel Taahhütsüz

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife Bilgilendirme ve Kampanya Formu’ndaki tüm tarifeler taahhütsüzdür, Abonenin seçtiği tarifeye göre kampanyalı fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.

Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan bağlantı hızına kadar, altyapının destekleyeceği en yüksek hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

Tarife paketi ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere ilk hizmet faturasına ilave edilir.

Abonenin sözleşmeyi feshetmesi durumda kalan modem/cihaz tutarları, kalan evde kurulum hizmet indirimi, aktivasyon ücret indirimi ve yapılan tüm indirimler Abonenin son faturasına eklenecektir.

Abonenin altyapısı fiber ise fiber modem kullanılma zorunluluğu olup, fiber modem Aboneye Türk Telekom tarafından teslim edilecektir. Abone’nin faturasına ek, aylık 20 TL modem kullanım ücreti yansıtılır. Abonelik iptalinde, modemin 15 gün içerisinde Alfa İletişim Hizmetleri Paz. Tic. A.Ş. - Kavacık Mah. Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sok. No:15 Beykoz / İSTANBUL adresine Yurtiçi kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Modemin 15 gün içerisinde iade edilmemesi ya da modemde hasar olması durumunda, 600 TL olan modem ücreti Abone’nin son faturasına eklenecektir.

ADSL modem talebinde bulunan Abonelerimiz için, ADSL modem kullanım ücreti aylık 20 TL olarak Abone’nin faturasına eklenir. Abonelik iptalinde modemin, 15 gün içerisinde Alfa İletişim Hizmetleri Paz. Tic. A.Ş. - Kavacık Mah. Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sok. No:15 Beykoz / İSTANBUL adresine Yurtiçi kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Modemin 15 gün içerisinde iade edilmemesi ya da modemde hasar olması durumunda, 600 TL olan ADSL modem ücreti Abone’nin son faturasına eklenecektir.

150 TL olan evde kurulum bedeli taahhütsüz kampanyaya katılan Abonelere 50 TL, 3 taksit faturaya ek olarak sunulmaktadır, Taahhütlü abone’nin sözleşmeyi taahhüt süresinden önce feshetmesi durumda evde kurulum bedeli olan 180 TL son hizmet faturasına eklenecektir. Evde kurulum hizmeti almış olan abone’nin cayma süresi içerisinde sözleşmeyi feshetmesi durumunda, evde kurulum hizmet bedelinin alınmasına engel değildir.

Abone’ye ait bağlantı adresindeki her türlü bina içi kablolama Abone’ye aittir. ORIS tarafından aktif bilgisi iletilen hizmetin Abone’nin yükümlülüklerini yerine getirememesi nedeniyle, Abone tarafından kurulumun gerçekleştirilmemesi, ORIS tarafından faturalandırmaya engel değildir.

İnternet taşıma işlemi eski internet hizmeti servis sağlayıcının taşıma başvurusunu onaylanması ile 48 saat içinde tamamlanacaktır. Yeni hizmet talebinde bu süre en geç 10 iş günüdür.

Abone, fatura tarihini takip eden 28 gün içerisinde ödeme yapmaması durumda, hizmeti 1 hafta süre ile kapatılır ve Abone’nin faturasına kapama - açma bedeli olarak yansıtılır. Hizmet kapama - açma ücreti 39,99 TL olarak Abone’nin faturasına ilave edilir.

Her yöne 500 dakika sabit telefon hizmeti paketi şehirler içi, şehirler arası, uluslararası 1. kademe PSTN, alternatif operatör aramaları (STH) ve 444 yönlere açıktır. Paket aşımı görüşme ücreti Abone’ye fatura edilir.

Paket aşımı arama yönleri ücretlendirmesi: Yurt içi sabit yönlere; 0,19 TL, uluslararası 1. kademe PSTN; 2,3000 TL, uluslararası 1.kademe GSM 5,1000 TL’dir. Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Ses Tarifesindeki Adil Kullanım Kotası Uygulaması, ORIS Resmi Web Sitesinde belirtildiği gibidir.

Aboneler, kampanya kapmasındaki hizmetler ile ilgili talep/şikâyet bildirimlerini 0850 470 07 24 ORIS Destek Hattı’na telefon ile veya abonedestek@oristelekom.com e-posta adresine göndererek ulaştırabilir ve kayıt açtırabilirler.

ORIS, tarife ve kampanyalardaki değişiklik hakkını saklı tutar.

Aboneler, ORIS Kampanyası Tarife Bilgilendirme ve Kampanya Formu’nu imzalayarak kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

Webe Özel Taahhütsüz

Hız
Kota
Alt Yapı
Tarife Fiyatı
16 Mbps'e Kadar Taahhütsüz
Sınırsız
DSL / FİBER
89,90 ₺
24 Mbps'e Kadar Taahhütsüz
Sınırsız
DSL / FİBER
92,90 ₺
35 Mbps'e Kadar Taahhütsüz
Sınırsız
DSL / FİBER
94,90 ₺
50 Mbps'e Kadar Taahhütsüz
Sınırsız
FİBER
114,90 ₺
100 Mbps'e Kadar Taahhütsüz
Sınırsız
FİBER
124,90 ₺
BİZE ULAŞIN
0850 800 80 00
Sizi Arayalım

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

GÖNDER