1 Ay Bedava İnternet

Arkadaşını Getir Kampanyası

Arkadaşlarınızı ORIS Telekom'a Davet Edin, Her Yeni Abonelik İçin Hem Size Hem De Arkadaşınıza "Bir Ay İnternet" Hediye Edelim!

Kampanya Koşulları:

- Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar, yalnızca Bireysel Aboneler için geçerlidir.  
- Kampanya kapsamında mevcut ORIS Telekom Abonelerimize ait 850 ile başlayan abone kodu referans kodu olarak kullanılacaktır. Abone kodunuza, Online İşlemler Menüsü’nden, 0850 470 0724 nolu Müşteri Hizmetlerimizden veya - faturalarınızdan ulaşabilirsiniz.
- Referans ile kayıt olan Abone’ye tercih ettiği internet tarifesi ve öneren Abone’mizin mevcut internet hizmeti “1 Ay Hediye” olarak verilecektir. 
- Hediye ay kullanımı için davet ettiğiniz arkadaşınızın aktif ORIS Telekom Abonesi olmasından sonra çıkan ilk faturasını ödemesi ve sizin de ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekmektedir.
- Hediye ay kullannımından yansıtılacağı fatura dönemi öncesinde ve içerisinde referansınız ile gelen arkadaşınız aldığı hizmeti sonlandırsa, sizin de hediye ay kullanım hakkınız iptal edilir.
- Dilediğiniz kadar arkadaşınızı davet ederek, bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Aynı adres için, kampanyadan bir kez yararlanılabilir.
- Hediye kapsamında, Abone’nin kullanımında bulunan Sabit Telefon Hizmeti, Modem ücreti gibi internet hizmetinin (İnternet + Yalın Hat) dışında kalan hizmet / cihaz kalemleri yer almaz. 

Sıkça Sorulan Sorular

850 ile başlayan abone kodunu arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Abone kodunuzu; gönderdiğimiz bilgilendirme SMS'inden, Online İşlemler Menüsü'nden, mevcut aylık hizmet faturanızdan veya 0850 470 0724 nolu Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Referans ile kayıt olacak arkadaşınızın, 0850 800 80 00 numaramızdan veya web sitemizden iletişim formunu doldurarak başvuruda bulunması gerekmektedir. Başvuru sırasında referans olduğunuz arkadaşınızın, size ait 850 ile başlayan abone kodunu paylaşması gerekmektedir. Başvurunun tamamlanması ve arkadaşınız aktif ORIS Telekom Abonesi olmasının ardından, bir sonraki fatura döneminde hem siz hem de arkadaşınız 1 Ay Bedava internet hizmeti almaya hak kazanır.

Hediye ay kullanımı için davet ettiğiniz arkadaşınızın, aktif ORIS Telekom Abonesi olmasından sonra çıkan ilk faturasını ödemesi ve sizin de ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekmektedir.  Örneğin; referansınız ile Abone olan arkadaşınızın hizmeti Mayıs ayında aktif olduysa, bedava ay kullanımı Temmuz ayında gerçekleşecektir.

Aynı ay içerisinde referansınız ile birden fazla arkadaşınız aktif ORIS Telekom Abonesi olursa, hediye ay kullanımız bir sonraki aylara yansıtılır ve hak kaybı yaşamazsınız.

BİZE ULAŞIN
0850 800 80 00
Sizi Arayalım

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

GÖNDER